Aktuality

 

26. dubna 2018 jsme se po delší době opět podívali do RockOpery Praha. Přečetli jsme tam pohádky O domýšlivých kravách, které zpívaly sbory a O lvovi, který málem přišel o řev, s malířem Danielem Krejbichem jsme pokřtili sešitové vydání druhého jmenovaného příběhu a s Martinem Kučerou si zazpívali nějaké písničky od kapely Čardáš klaunů.

Jiří Štraub a Martin Kučera si pro návštěvníky programu RockOpery Praha v rámci akce Prahy 7 Máme otevřeno připravili další čtení z chystané knihy Rockové pohádky pro malé rebely. Akce proběhne ve čtvrtek 26. dubna 2018.

Autor Jiří Štraub prozradí Davidovi Zbavitelovi v pořadu Rock Special na TV REBEL spoustu nových informací o připravované knize Rockové pohádky pro malé rebely a o v souvislosti s ní probíhající hithitové kampani. Čeká na vás samozřejmě i nálož parádní muziky! To nelze vynechat! :)

Přátelé, připravte se na velké interview! Ve středu 4. dubna budu hostem na Radiu Čas Rock, kde budu průběžně od rána do 17:00 vstupovat do vysílání a mluvit o Rockových pohádkách pro malé rebely. Zpovídá mě skvělý David Zbavitel! Tak mějte uši nastražené!

V dubnu se vrhneme na crowdfundingovou kampaň a v jejím průběhu se s chystanou knihou Rockové pohádky pro malé rebely podíváme do dvou od sebe na míle vzdálených částí České republiky - na Lysou horu a do Prahy.

Přispívám teď pár texty na připravovanou desku pražských metalových kamarádů D.N.A! V plánu mají i duet s jednou skvělou zpěvačkou! Kluky můžete už nyní poměrně často slyšet na rockových rádiích a objevují se i na rockových televizních stanicích. Mějte uši nastražené! :)

Blíží se duben a s ním další autorská čtení a hlavně crowdfunding na podporu ambiciózního projektu Rockové pohádky pro malé rebely. Facebook jsme knize ale založili už nyní. Byť funguje jen chvíli, lajky přibývají jedna radost. Přihoďte i ten svůj a sledujte, jak vám náš projekt roste před očima!

Nápad vytvořit pohádky pro malé rockery a jejich rodiče jsem dostal na konci loňského léta. Netušil jsem, že se mi ho podaří zrealizovat tak rychle. Do práce na knize se zapojila výborná ilustrátorka Tereza Doležalová a s realizací mi pomáhá spousta zajímavých lidí. Buďte u toho. Rockové pohádky budete moct svým ratolestem číst před spaním už velmi...