Aktuality

 

Přátelé, připravte se na velké interview! Ve středu 4. dubna budu hostem na Radiu Čas Rock, kde budu průběžně od rána do 17:00 vstupovat do vysílání a mluvit o Rockových pohádkách pro malé rebely. Zpovídá mě skvělý David Zbavitel! Tak mějte uši nastražené!

V dubnu se vrhneme na crowdfundingovou kampaň a v jejím průběhu se s chystanou knihou Rockové pohádky pro malé rebely podíváme do dvou od sebe na míle vzdálených částí České republiky - na Lysou horu a do Prahy.

Přispívám teď pár texty na připravovanou desku pražských metalových kamarádů D.N.A! V plánu mají i duet s jednou skvělou zpěvačkou! Kluky můžete už nyní poměrně často slyšet na rockových rádiích a objevují se i na rockových televizních stanicích. Mějte uši nastražené! :)

Blíží se duben a s ním další autorská čtení a hlavně crowdfunding na podporu ambiciózního projektu Rockové pohádky pro malé rebely. Facebook jsme knize ale založili už nyní. Byť funguje jen chvíli, lajky přibývají jedna radost. Přihoďte i ten svůj a sledujte, jak vám náš projekt roste před očima!

Nápad vytvořit pohádky pro malé rockery a jejich rodiče jsem dostal na konci loňského léta. Netušil jsem, že se mi ho podaří zrealizovat tak rychle. Do práce na knize se zapojila výborná ilustrátorka Tereza Doležalová a s realizací mi pomáhá spousta zajímavých lidí. Buďte u toho. Rockové pohádky budete moct svým ratolestem číst před spaním už velmi...

První autorské čtení Rockových pohádek pro malé rebely je za námi a mělo nadšené ohlasy. Navíc proběhlo ve mnou milovaných prostorách fenomenální RockOpery Praha. Pohádky prokládal skladbami své kapely Čardáš klaunů Martin Kučera. Byl to fantastický večer. Moc děkujeme všem, kteří dorazili! :)

Sice jsem seděl v malebném prostředí altánku u romantického jezírka s uklidňujícím vodotryskem, ale přivezl jsem s sebou fantasy, horory a písňové texty. Mimochodem některé z nich jsou v repertoáru rakovnické kapely Fret. Děkuji pořadatelům teplického festivalu Velká Malá Paříž za pozvání.